Na czym polega usługa Wirtualnego Biura?

Wirtualne Biuro to szereg niezwykle praktycznych usług, dedykowanych wszystkim przedsiębiorcom – zarówno tym poczatkującym, jak i działającym na naszym rynku już od dłuższego czasu. Jej kompleksowość, a zarazem powszechność sprawia, że sprawdzi się w przypadku każdego podmiotu działającego na rynku, niezależnie od formy prawnej, gałęzi, w którym działa czy ilości zatrudnianych pracowników. Najogólniej rzecz ujmując, Wirtualne Biuro to połączenie prestiżowego adresu oraz luksusowego lokum, wynajmowanego zależnie od potrzeb.

W XXI wieku, w czasach, których spora ilość firm działa przede wszystkim w Internecie, siedziba spółki stanowi wyłącznie formalność. Jako, że skomplikowane przepisy wymuszają na przedsiębiorcach posiadanie własnego lokum, spora grupa decyduje się połączyć adres firmowy z domowym. Nie da się ukryć, że chociaż jest to na swój sposób wygodne, może nieść za sobą wiele przykrych konsekwencji. Nie każdy chce przecież przyjmować petentów 24h/7 dni w tygodniu. Dodatkowo ustanowienie miejsca pracy w domu, może być wiązać się z niemiłymi incydentami ze strony Kontrahentów – najścia niezadowolonych Petentów w obecności bliskich na pewno nie służą relacjom rodzinnym.

Usługa Wirtualnego Biura polega, zatem na rejestracji siedziby firmy pod prestiżowym adresem. Oczywiście wiąże się to z pewną stała opłatą – abonamentem. Nasza firma oferuje Państwu wyjątkowo komfortową siedzibę, zlokalizowaną w dogodnym miejscu – nowoczesnym biurowcu. Warto zauważyć, że sam budynek mieści się niedaleko pętli komunikacyjnej, w otoczeniu innych znanych i mniej znanych spółek oraz firm. Z punktu widzenia samego Klienta jest to miejsce atrakcyjne pod wieloma względami. Wysokiej klasy biurowiec posiada w pełni wyposażone biura, gabinety oraz sale konferencyjne. Usługa Wirtualnego Biura obejmuje także obsługę szeroko pojętej korespondencji, indywidualny numer fax, a także nowoczesne pomieszczenie do pracy.