Rejestracja firm

Procedura rejestracji firmy, działalności może okazać się skomplikowana dla osób, które nigdy nie miały z tym do czynienia. Wiąże się to z wieloma sprawami, których trzeba dopilnować, z odwiedzaniem wielu miejsc, typu Urząd Skarbowy, gdzie otrzymamy numer NIP. A to tylko niewielki procent energii, jaką trzeba będzie włożyć, aby firma została zarejestrowana.

Nasza firma przychodzi Państwu z pomocą, oferując kompleksowe usługi oraz porady. Z przyjemnością przeprowadzimy Państwa przez szereg koniecznych czynności, ale zrobimy to tak, że nie będą musieli Państwo się o nic martwić i w zasadzie jedyne, czego będziemy od Państwa wymagać, to podpis na umowie w obecności notariusza. W ramach usługi gwarantujemy sporządzenie umowy i jej rejestrację u notariusza. Zgromadzimy wszystkie niezbędne dokumenty.

Zarejestrujemy firmę w takich instytucjach, jak ZUS, Krajowy Rejestr Sądowy, Urząd Statystyczny, w celu otrzymania numeru REGON, a także Urząd Skarbowy, aby otrzymać numer NIP oraz zarejestrować VAT. Pragniemy zaproponować Państwu rejestrację firmy pod prestiżowym adresem w ramach wirtualnego biura. Dzięki temu nie będzie konieczności posiadania przez Państwa stacjonarnego biura, co zwalnia Państwa z opłat za utrzymanie wynajmowanej powierzchni.