Gotowe spółki

Dla wygody tych wszystkich z Państwa, którzy cenią swój czas, a także chcieliby ominąć wszelkie, czasochłonne procedury związane z zakładaniem spółki, czy rejestracją firmy, oferujemy zakup gotowej spółki. Takie spółki są w pełni zarejestrowane, gotowe do rozpoczęcia działalności "od zaraz". Posiadają wszelkie wymagane dokumenty, mają nadane numery KRS, NIP i REGON oraz zostały zgłoszone do Urzędu Skarbowego.

Przede wszystkim są to spółki niezadłużone i nieposiadające żadnych innych zobowiązań. Nie prowadziły również żadnych operacji gospodarczych. My gwarantujemy Państwu skompletowanie wszelkich dokumentów, potrzebnych do sfinalizowania procesu związanego z przejęciem przez Państwa udziałów spółki, sporządzimy stosowną umowę. Zorganizujemy także spotkanie u notariusza, gdzie będą musieli Państwo złożyć konieczne podpisy.

Cała procedura od zakupu gotowej spółki do jej prawnego przejęcia, nie potrwa długo, co możemy Państwu zagwarantować. Zakup gotowej spółki naprawdę się opłaca, ponieważ ominie nas wiele spraw, które trzeba by załatwić przy okazji zakładania nowej spółki, a to z kolei wielka oszczędność czasu i nerwów. W przypadku spółki gotowej, wszystkie formalności są już załatwione. W celu uzyskania większej ilości informacji, zachęcamy do kontaktu.