Wirtualne biuro

Wirtualne biuro to jedna z naszych usług, która jest idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich z Państwa, którzy pracują w domu lub często są w podróży i nie potrzebują z tego tytułu stałego, stacjonarnego biura. Dzięki rozwiązaniu, jakie oferuje wirtualne biuro, mają Państwo możliwość zarejestrowania swojej firmy - działalności pod prestiżowym adresem w bardzo dobrej lokalizacji Krakowa.

Będą mieć Państwo pełne prawo do posługiwania się tym adresem we wszystkich sprawach związanych z Państwa firmą, a więc w kontaktach biznesowych, podczas załatwiania spraw urzędowych, czy bankowych. W razie potrzeby, mogą Państwo również korzystać z naszych wygodnych pomieszczeń biurowych. Wystarczy po prostu wynająć biuro na czas, jaki jest Państwu potrzebny do pracy. Nas nie interesuje, czy będzie to godzina dziennie, a może tylko dwa dni w miesiącu.

Płacicie Państwo tylko za rzeczywisty czas spędzony w jednym z naszych biur, które wybieracie sami. Biura wyposażone są we wszelkie niezbędne sprzęty oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu, z których możecie Państwo korzystać bez ograniczeń, co pozwoli na profesjonalne zorganizowanie pracy. Gwarantujemy zawsze miłą atmosferę, a także atrakcyjne ceny naszych usług.