Na czym polega usługa wynajęcie wirtualnego adresu?

Czy kiedykolwiek denerwował Cię fakt, że Twoje przesyłki pocztowe czy kurierskie przychodzą nie pod ten adres, co trzeba np. domowy? Czy miałeś może problem z niezliczoną ilością korespondencji firmowej, niemal „zawalającej” Ci skrzynkę domową? A może znudziły Cię codzienne podróże na pocztę w celu odebrania „poleconych” bądź paczek niemieszczących się do niewielkiej skrzyneczki w bloku? Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś tak, nie zwlekaj – usługa Wirtualnego Adresu Korespondencyjnego jest na wyciągnięcie Twoich rąk.

Takie sytuacje, jak powyżej zdążają się praktycznie każdemu, kto ustanowił adres siedziby firmy w miejscu zamieszkania. W przypadku małego biznesu jest to dość praktyczne rozwiązanie, jednakże wraz z jego rozwojem rodzą się pewne trudności. Coraz większa liczba reklam, ulotek, przesyłek i listów staje się najzwyczajniej w świecie uciążliwa. Usługa Wirtualnego Adresu Korespondencyjnego rozwiąże te problemy raz na zawsze.

Usługa Wirtualny Adres Korespondencyjny to usługa polegająca na przekierowaniu Twojej prywatnej lub firmowej poczty na oferowany przez nas adres. Dzięki temu cała bądź tylko wybrana część poczty (np. materiały reklamowe) będzie przychodziła „do nas”. My oczywiście, za każdym razem po nadejściu przesyłki, poinformujemy Cię o tym fakcie telefonicznie, SMS-owo bądź mailowo. Na życzenie możemy także zeskanować zawartość poczty, a następnie udostępnić ją drogą elektroniczną – np. wysyłając na wybrany adres e-mail. Usługa ta jest nieoceniona np. w przypadku dłuższych wyjazdów bądź przeprowadzki do innego miasta.

Zapewniamy pełną dyskrecję oraz profesjonalną obsługę.