Rejestracja firm

Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem, w prestiżowej lokalizacji ul Rakowicka 10B/4 w Krakowie, dzięki czemu zyskają Państwo

szersze grono zaufanych klientów.

Wszelkie formalności związane z rejestracją załatwimy za Państwa, przygotujemy stosowną umowę, którą podpiszecie Państwo u notariusza.

Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, abyście byli Państwo zadowoleni w stu procentach.Jeżeli profil Państwa działalności, nie wymaga dostępu do stacjonarnego biura przez kilka godzin dziennie w ciągu całego miesiąca, to wirtualne biuro jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem. Dzięki niemu unikną Państwo wysokich kosztów utrzymania i wyposażenia biura, szczególnie w przypadku sporadycznego korzystania z jego przestrzeni.

W ramach naszej usługi gwarantujemy szereg korzyści, między innymi dostęp do miejsca pracy w dogodnym i wybranym przez Państwa terminie. Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze.

Ponadto zarejestrowanie działalności pod udostępnionym przez nas adresem, zdejmuje z Państwa obowiązek codziennego odbierania telefonów i pilnowania przychodzącej poczty- zrobimy to za Was, a o każdej przesyłce i telefonie, dowiecie się Państwo natychmiast.

W związku z powyższym nie trzeba nawet zbyt często zaglądać do naszej siedziby, jeśli nie będziecie mieli Państwo takiej potrzeby.

wirtualne biuro Krakw.jpg
sprzet biurowy w wirtualnym biurze.jpg
sekretariat krakow.jpg
biuro rachunkowe krakw.jpg
wirtualne biuro sala konferencyjna.jpg
kalendarz spotka.jpg