Rejestracja firm

Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem, w prestiżowej lokalizacji ul Rakowicka 10B/4 w Krakowie, dzięki czemu zyskają Państwo

szersze grono zaufanych klientów.

Wszelkie formalności związane z rejestracją załatwimy za Państwa, przygotujemy stosowną umowę, którą podpiszecie Państwo u notariusza.

Cały proces przebiegnie szybko i sprawnie, abyście byli Państwo zadowoleni w stu procentach.Jeżeli profil Państwa działalności, nie wymaga dostępu do stacjonarnego biura przez kilka godzin dziennie w ciągu całego miesiąca, to wirtualne biuro jest świetnym i wygodnym rozwiązaniem. Dzięki niemu unikną Państwo wysokich kosztów utrzymania i wyposażenia biura, szczególnie w przypadku sporadycznego korzystania z jego przestrzeni.

W ramach naszej usługi gwarantujemy szereg korzyści, między innymi dostęp do miejsca pracy w dogodnym i wybranym przez Państwa terminie. Nieważne, czy potrzebujecie skorzystać z biura raz w tygodniu przez dwie godziny lub trzy razy w tygodniu po 8 godzin dziennie- płacicie Państwo tylko i wyłącznie za rzeczywisty czas spędzony w wynajętym biurze.

Ponadto zarejestrowanie działalności pod udostępnionym przez nas adresem, zdejmuje z Państwa obowiązek codziennego odbierania telefonów i pilnowania przychodzącej poczty- zrobimy to za Was, a o każdej przesyłce i telefonie, dowiecie się Państwo natychmiast.

W związku z powyższym nie trzeba nawet zbyt często zaglądać do naszej siedziby, jeśli nie będziecie mieli Państwo takiej potrzeby.

wirtualne biuro Krakw.jpg
wirtualne biuro sprzt biurowy.jpg
skretariat.jpg
biuro rachunkowe krakow.jpg
wirtualne biuro sala konferencyjna.jpg
wirtualne biuro usugi prawne.jpg