Zakładanie spółki

Zakładając spółkę, trzeba liczyć się przede wszystkim z mnóstwem formalności, dopilnowaniem wielu szczegółów. Ważne jest, zatem posiadanie wiedzy i odpowiednich kompetencji, rozumienie wszelkich przepisów i regulacji związanych z założeniem spółki. Jeśli nie wiedzą Państwo, od czego zacząć lub nie mają Państwo czasu osobiście zająć się przeprowadzeniem całego procesu, warto zwrócić się z tym do firm, które zajmują się tym, na co dzień i jest to dla nich przysłowiowa "bułka z masłem".

Nasza firma proponuje Państwu profesjonalne wykonanie takiej usługi. Zawsze służymy także zwykłą poradą. Gwarantujemy Państwu pełną obsługę prawną od początku do końca. Dopilnujemy wszelkich formalności, zgromadzimy wszystkie potrzebne dokumenty, rzetelnie zajmiemy się wypełnianiem druków, przygotujemy pełną umowę spółki.

Zajmiemy się sprawami związanymi z Urzędem Skarbowym, czyli uzyskanie numeru NIP oraz rejestracja podatku VAT, zgłosimy spółkę do Urzędu Statystycznego, by uzyskać REGON, zorganizujemy spotkanie u notariusza. Od Państwa będziemy wymagać jedynie koniecznych podpisów. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie oraz korzystne warunki cenowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.