Dlaczego my?

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, jeśli chodzi o wynajem powierzchni biurowych i sal konferencyjnych. Dbamy o każdy szczegół zawieranej umowy i pełne zadowolenie naszych Klientów.

Gwarantujemy przyjemną współpracę, ciche i spokojne miejsca do pracy, a także przystępne, konkurencyjne ceny. Oferujemy Państwu przestronne, klimatyzowane sale konferencyjne, w których przeprowadzą Państwo profesjonalne szkolenia, rozmowy kwalifikacyjne, czy spotkania biznesowe.

Do dyspozycji Państwa oddajemy różnego rodzaju potrzebne sprzęty biurowe, między innymi telewizor i rzutnik, które ułatwią prezentację Państwa usług i towarów, a także drukarki, skaner, kserokopiarkę, czy fax. Nasze pomieszczenia biurowe to miejsca wygodne, sprzyjające pracy. Schludne i posiadające całe niezbędne wyposażenie. Sami wybierzecie Państwo pokój, najlepiej odpowiadający potrzebom i wymaganiom. Pragnąc maksymalnie ułatwić Państwu pracę, przejmiemy na siebie obowiązki związane z odbieraniem codziennej poczty oraz telefonów, o których będą Państwo informowani na bieżąco i natychmiastowo.

Możemy zaoferować również dodatkowe usługi, jak prowadzenie księgowości Państwa firmy. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy dążą do perfekcji we wszystkim, co robią. Na niczym nie zależy nam tak, jak na satysfakcji Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i sugestie. Zachęcamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów oraz do siedziby naszej firmy, abyście mogli Państwo bezpośrednio przyjrzeć się oferowanym przez nas warunkom i spokojnie podjąć decyzję.

 

wirtualne biuro Krakw.jpg
wirtualne biuro sprzt biurowy.jpg
sekretariat krakow.jpg
biuro rachunkowe krakw.jpg
wirtualne biuro sala konferencyjna.jpg
wirtualne biuro uslugi prawne.jpg