Sekretariat

Dla spełnienia Państwa potrzeb oraz zapewnienia maksimum wygody, oprócz prestiżowego adresu i dostępu do biura w każdym momencie, chcielibyśmy również zaproponować Państwu prowadzenie dla Was sekretariatu. Z wielką przyjemnością zajmiemy się wszelkimi sprawami związanymi z odbieraniem Państwa poczty oraz firmowych telefonów. Obsługujemy także fax.

Wszelkie faktury oraz paczki czy listy, które odbierzemy za Państwa, zostaną złożone w bezpiecznym miejscu i będą czekać na odebranie przez Państwa. O wszystkich przesyłkach, faksach, fakturach i telefonach, zostaną Państwo poinformowani niezwłocznie po odebraniu ich przez nas. Najczęściej wysyłamy do Państwa wiadomość e-mail z informacją.

Jeśli zdarzy się, że Państwa klient pojawi się w siedzibie naszej firmy pod Państwa nieobecność, poinformujemy Państwa o tym fakcie telefonicznie i podamy klientowi ustalony przez Państwa inny, dogodny termin spotkania. Zajmiemy się wszystkimi sprawami dotyczącymi prowadzenia sekretariatu, mając na celu odciążenie Państwa od tych mniej ważnych spraw związanych z prowadzeniem firmy, aby mogli Państwo zająć się tym, co najważniejsze, czyli po prostu pracą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.